Czytam
Meble z drewna do gabinetu
regał biurowy

Te meble z drewna do gabinetu przynależą stylem do mebli z kolekcji Madras. Niezwykle elegancki i pojemny kompleks regałów został w całości wykonany w litym drewnie . Na plecach regałów zastosowano sklejkę z tego samego drewna. Główną ozdobą tychże mebli jest szafa z drzwiami wypełnionymi szybkami i pięknym, mlecznym odcieniu.

Przy wyborze mebli warto zwrócić również uwagę na zawiasy i okucia meblowe, które bardzo często bywają pomijane przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowych mebli , a tymczasem spełnią one istotną rolę w późniejszym użytkowaniu. W firmie EDAR przy mocowaniu drzwi i szuflad używamy jedynie niezawodnych prowadnic i zawiasów marki blum, dzięki którym nawet najbardziej obciążona szuflada otwierać się będzie z niebywałą lekkością.

  • regał biurowy

 Wymiary:

  • wysokość: 230 cm
  • szerokość: 360 cm
  • głębokość: 32 cm

Regały wykonujemy drewna bukowego lub dębowego

Dostępne są także inne rodzaje drewna , z których możemy wykonać meble do gabinetowych zabudów. Jednakże klienci najczęściej wybierają drewno bukowe lub dębowe i to ten wybór gwarantuje najkrótszy czas oczekiwania.

Tworzymy meble na wymiar dowolny

Czy to skosy czy wnęki, robimy indywidualne projekty i pomagamy wykorzystać najlepiej każdy element naszego mieszkania, czy domu. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność dotyczącą kwestii wybarwienia drewna oraz jego wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Rysując projekt uwzględniamy wszystkie uwagi i oczekiwania klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.