Czytam
Masażer ciała
drewniany masażer
drewniany masażer autko

Gdy nogi po cały dniu stania , biegania , ciężkiej pracy fizycznej stają się obolałe , ociężałe oraz łapią przykurcze wspaniałym wyjściem jest chwila relaksu . Masażer ciała umożliwia odprężenie , relaksacje dla spragnionych odpoczynku nóg . Specjalnie dla wymagań wszystkich zmęczonych nóg firma EDAR zaprojektowała masażer spełniający te wymagania , swym kształtem przypomina niewielki samochodzik autko, który dzięki uchwytowi doskonale trzyma się w ręce .

  • drewniany masażer
  • drewniany przyrząd do masażu

Cennik masażerów drewnianych

Masażer dwurzędowy31zł
Masażer trzyrzędowy43zł
Masażer czterorzędowy55zł
Masażer ośmiorzędowy107zł
Masażer Autko88zł
Masażer pleców – sznurek55zł

Masażer jest bardzo prosty w użyciu – łapiemy go do ręki i rozpoczynamy delikatny masaż całych pleców, ud lub pośladków. Już przy pierwszym poruszeniu poczujesz przyjemne mrowienie, co zazwyczaj rzadko udaje się osiągnąć przy stosowaniu klasycznych metod masażu.
Masażer jest bardzo efektywnym przyrządem terapeutycznym, który pomaga redukować stres i napięcia mięśni, a przede wszystkim stymuluje i aktywuje pozytywne energie wewnątrz ciała, uwalniając hormony szczęścia (endorfiny), czego efektem jest natychmiastowa poprawa nastroju. Nawet osoby które nie posiadają wiedzy o akupresurze docenią jego działanie.