Reading
Łóżko z pojemnikiem na pościel i stelażem podnoszonym
łóżko stelaż podnoszony i skrzynia
łóżko stelaż podnoszony i skrzynia

Łóżko z pojemnikiem na pościel i stelażem podnoszonym

Starając się poszerzać naszą ofertę mebli do sypialni i podążać za potrzebami naszych wymagajacych klientów tworzymy łóżko z pojemnikiem na pościel, do którego wygodny dostęp zapewniamy poprzez łatwe podnoszenie stelaża. W stelażu stosujemy siłowniki gazowe, które ułatwiaja dostęp do wnętrza skrzyni. Właściwie każdy model łóżka może być wyposażony w taki stelaż i skrzynię. To co wyróżnia te łózka, to prosty, elegancki styl, a zarazem wygodna i stabilna konstrukcja. Takie połączenie gwarantuje komfort użytkowania przez wiele lat.

Wygodne solidne łózko do sypialni to podstawa dobrego wypoczynku!

Poniższy cennik zawiera cenę łóżka Lk1 – lk6 już z pojemnikiem na pościel i stelażem podnoszonym.

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe i jesionowe
90 x 20024103185
120 x 20025353400
140 x 20027803665
160 x 20028503970
180 x 20031404210
200 x 20034204570

Każde łóżko drewniane produkujemy według indywidualnych ustaleń z klientem. Jeżeli szukasz wygodnego łóżka z pojemnikiem na pościel, dobrze trafiłeś. W ten sposób możemy odpowiednio dopasować nie tylko wymiary ale i rodzaj użytych materiałów. Dajemy do wyboru rodzaj drewna i materiału obiciowego, kolor i wykończenie powierzchni drewnianej.

  • łóżko bukowe stelaż podnoszony i skrzynia
  • Łóżko ze skrzynią i stelażem na siłownikach gazowych
  • sypialnia z łóżkiem i skrzynią
  • ko bukowe drewniane ze skrzynią i stelażem podnoszonym

Łóżka z pojemnikiem na pościel wykonujemy zarówno z drewna bukowego , jak i dębowego, czy jesionowego. Od 2019 roku wprowadziliśmy takża do produkcji unikalne i szczególnie polecane do sypialni drewno alpejskiej limby. Więcej o tym gatunku drewna znajdziesz na naszym blogu. To najbardziej ekologiczne i zdrowe drewno, które możesz zastosować do mebli sypialnianych Podukujemy także łóżka z drewna orzecha amerykańskiego, jakże pięknego , a ostatnio bardzo modnego drewna egzotycznego. Łóżka posiadaja pojemną, zintegrowaną skrzynię na pościel lub inne przechowywane potrzebne rzeczy. Dzięki temu rozwiązaniu, łóżko i skrzynia stanowi jednolitą całość, oraz spójny solidny mebel.

Łóżko drewniane w sypialni to elegancki wystrój i ciepła atmosfera

Jeśli zamawiasz meble do sypialni u producenta możesz stworzyć miejsce idealnego odpoczynku, dopasowane do Twoich potrzeb. Do Twojej sypialni wykonamy także inne meble z litego drewna. Komody, szafy, stoliki nocne i wszystko co potrzebne, dla Twojego wypoczynku.

Zapraszamy! Produkujemy meble do sypialni jak krawiec garnitur na wymiar!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
More Stories
regał z litego drewna
Regały z litego drewna