Czytam
Krzesło dębowe Modo
KRZESŁO DĘBOWE MODO
KRZESŁO DĘBOWE MODO

Nowy model krzeseł drewnianych produkowanych w naszym zakładzie od 2018 roku. Wzór doprowadzony w swojej minimalistycznej formie do perfekcji. Krzesło posiada doskonale wyważone połączenie designu i funkcjonalności oraz wygodnego użytkowania. Dzięki swojej lekkiej, nowoczesnej formie, a przy tym trwałej, doskonale dopracowanej konstrukcji, może być zastosowane nie tylko we wnętrzach naszych mieszkań ale także doskonale sprawdzi się we wnętrzach użyteczności publicznej.

  • KRZESŁO DĘBOWE MODO
  • Krzesło drewniane Modo
  •  nowoczesne krzesło modo

Nowoczesne lekkie i trwałe krzesło MODO

Krzesła Modo produkujemy w dwóch rodzajach drewna:

  • z drewna bukowego oraz
  • z drewna dębowego

Siedzisko i oparcie krzesła wykonane jest z odpowiednio wyprofilowanej sklejki drewnianej. Dzięki temu krzesło zyskało na lekkości ale także na trwałości konstrukcji, która mimo minimalnej formy jest bardzo solidna.

KRZESŁO DĘBOWE MODO
wysokość krzesła
88cm
wysokość przedniej nogi
46cm
szerokość oparcia
37cm
szerokość siedziska
43cm
głębokość krzesła
53cm
głębokość siedziska
39cm

Cennik krzeseł

Drewno/TapicerkaSiedzisko drewniane
Krzesła Bukowe610zł
Dąb770zł

Krzesła Modo -kwintesencja nowoczesnego wzornictwa!

Krzesło wykonane z dużą dbałością o szczegóły, zaskakuje swoją nowoczesną, minimalistyczną formą. Polecane dla klientów, którzy dbają o szczegóły wyglądu mebli ale również cenią sobie wygodę i komfort użytkowania. Znajdzie swoje miejsce w nowoczesnych loftowych wnętrzach jak również przy bardzo ozdobnych stołach.

Dla krzeseł drewnianych dębowych przygotowaliśmy nowy wzornik kolorysyczny podkreślający piękny rysunek słoi drewna. W tym modelu krzesła rysunek drewna , to najważniejszy element. Szerokie profilowane oparcie i drewniane siedzisko zostały zaprojektowane, by podkreślić piękno drewna. Ten model krzesła nie posiada wersji tapicerowanej, jest przemyślane w każdym szczególe by uwidocznić sztukę tworzenia mebli drewnianych i piękno litego drewna.

Podsumowanie
Krzesło posiada oparcie i siedzisko wykonane ze sklejki drewnianej, co nadaje mu lekkości, a zarazem wytrzymałości dostosowanej nawet do wnętrz użyteczności publicznej z dużym obciążeniem.
Wygoda
8.8
Design
9.8
Plusy
Lekkie i łatwe do przenoszenia
Minusy
Brak możliwości zamówienia z tapicerowanym siedziskiem
9.3
Ocena

W celu uzyskania innych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.