Reading
Krzesło barowe Spring K4
hocker
hocker

Tapicerowane Krzesło barowe Spring K4, hoker dopasowany do kolekcji krzeseł Spring K4. W tej serii dopasować można stylem zarówno krzesła, fotele jak i właśnie krzesło barowe. Takie krzesła przydadzą się przy wyspie kuchennej, której wysokość jest często wyższa od wysokości blatu roboczego.

  • hoker
  • hocker
  • krzesło barowe tapicerowane

Prosta forma tego modelu krzesła, czyni go ponadczasowym i eleganckim, a przy tym jest to także krzesło dające niesamowity komfort siedzenia. Stabilna, trwała konstrukcja pozwala wykorzystać także krzesła Spring w hotelowych barach.

hocker
wysokość krzesła
106cm
wysokość przedniej nogi
76cm
szerokość oparcia
31cm
szerokość siedziska
41cm
głębokość krzesła
53cm
głębokość siedziska
42cm

Krzesła są dostępne z drewna bukowego, buka twardzielowego, dębowego, jesionowego oraz orzecha amerykańskiego. Możemy wyprodukować te krzesła z wszystkich gatunków drewna dostępnych w naszym zakładzie

Cennik krzeseł

Drewno/TapicerkaEkoskóraCarabuSkóra
Buk410zł420zł500zł
Dąb/Jesion490zł500zł570zł
Orzech1100zł1100zł1260zł

Produkujemy krzesła , więc możesz je u nas zamówić w dowolnych dopasowanych do Twoich potrzeb konfiguracjach kolorów i materiałów. Krzesła są wykonywane na zamówienie w dowolnym kolorze.  Tapicerka krzesła może być wykonana z materiału, ecoskóry lub skóry naturalnej. Krzesło może być wykonane także w całości z drewna – model Spring K2. Zobacz nasze wzorniki

Wysokość siedziska 78cm

Podsumowanie
Krzesło wysokością siedziska dopasowane do barków, czy wysp kuchennych. Jeśli w jadalni posiadasz krzesła Spring, przy wyspie kuchennej idealnie wpasują się te hockery.
Wygoda9.7
Design9.5
Plusy
Krzesło możliwe do zamówienia we wszystkich rodzajach drewna
W tej serii są dostępne krzesła, fotele i hockery
Minusy
Wysokość siedziska nie zawsze pasuje do wszystkich podwyższonych mebli
9.6
Ocena

More Stories
Stół z szufladami
Stół bukowy S-1 z szufladami