Czytam
Krzesła drewniane Genua
Krzesło dębowe

Bardzo wiele osób ceni sobie meble, których głównym i największym atutem jest to, że powstały wyłącznie z najwyższej jakości, naturalnych materiałów. Krzesła dębowe Genua do takich mebli należy. Ma niezwykle prosty fason i najważniejszymi jego cechami jest drewno z jakiego powstało – wyselekcjonowane drewno dębowe lub bukowe, którego rysunek jest pięknie uwidoczniony na szerokim oparciu krzesła.

  • krzesło z litego drewna
  • drewniane krzesło
  • krzesło drewniane
  • Krzesło dębowe
  • Małe krzesło dębowe
  • Krzesło z drewna dębowego
  • Dębowe krzesło drewniane

Lite drewno bukowe i dębowe to najlepszy materiał do produkcji krzeseł

Krzesło dębowe
Wysokość krzesła
89cm
wysokość przedniej nogi
46cm
szerokość oparcia
40cm
szerokość siedziska
46cm
głębokość krzesła
58cm
głębokość siedziska
48cm

Do produkcji krzeseł drewnianych Genua stosujemy odpowiednio wyselekcjonowane drewno dębowe i bukowe. Surowce te cieszą się bardzo dużym uznaniem w branży meblarskiej, ze względu na swoje bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe. Łatwo dają się obrabiać na specjalistycznych maszynach stolarskich i pięknie przyjmują różne barwniki. Kolorystyka wykończenia krzeseł jest bardzo szeroka.

Cennik krzeseł drewnianych

Drewno/tapicerkaSiedzisko drewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Buk515zł500zł520zł590zł
Dąb /Jesion635zł600zł610zł685zł

Nasi klienci cenią nas za fachową poradę i jakość produkowanych mebli!

Podsumowanie
Prosty stelaż krzesła Genua wykonujemy z drewna dębowego i bukowego. Duża deska oparciowa pięknie prezentuje rysunek drewna.
Wygoda
9.3
Design
8.8
Plusy
Duża deska oparciowa
Minusy
Dostępne tylko w buku i dębie
9.1
Ocena

Wszystkie krzesła drewniane w firmie EDAR mogą być tapicerowane tkaniną, eko-skórą, skórą lub być wykonane w całości z drewna. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą swobodę dotyczącą zarówno rodzaju drewna ( w firmie EDAR do produkcji mebli używa się drewna dębowego, jesionowego, bukowego, orzecha amerykańskiego, teaka i iroko ) jak i koloru jego wybarwienia. Informacje dotyczące rodzaju drewna oraz jego wybarwienia znajdują się we wzorniku dostępnym na stronie internetowej firmy EDAR.