Krzesła drewniane dębowe Spring K-2

Cennik
Drewno Tapicerka Siedzisko drewniane Ekoskóra Carabu Skórzana
Buk 296zł 296zł 307zł 365zł
Dąb 370zł 345zł 370zł 430zł
Orzech 870zł 775zł 790zł 820zł
Szerokość oparcia: 31,00 cm
Wysokość krzesła: 94,00 cm
Głębokość krzesła: 56,00 cm
Głębokość siedziska: 44,00 cm
Szerokość siedziska: 41,00 cm
Wysokość przedniej nogi: 48,00 cm

Krzesła drewniane dębowe Spring K2

Krzesła drewniane dębowe spring K2 posiadają dobrze wyprofilowane oparcia w postaci dwóch szerokich frezowanych listew z litego drewna. Szerokie deski oparciowe krzesła wspaniale uwydatniają piękny rysunek słoi drewna dębowego. Elegancka, lekka konstrukcja krzeseł sprawia, ze krzesła bardzo dobrze wpisują się w nowoczesne wnętrza zarówno kuchni jak i jadalni.

Krzesło to występuje także w wersji z podłokietnikami Fotel Spring K-2

Właściwości drewna dębowego

Drewno dębowe charakteryzuje się wyrazistym rysunkiem słoi. Posada ono również wysokie parametry wytrzymałościowe, które sprawiają, że surowiec ten uchodzi za najbardziej ceniony rodzaj drewna w branży meblarskiej.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Wszystkie krzesła z rodziny Spring możemy wykonać z drewna bukowego, dębowego jak i drewna orzecha amerykańskiego. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą swobodę w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia, rodzaju tapicerki oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego koloru oraz tapicerki, odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących różnic zachodzących pomiędzy wykończeniem mebli drewnianych woskiem lub lakierem, należy przekierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą produkowanych przez nas krzeseł bukowych, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można meble wykonane zgonie z życzeniami naszych klientów.

Załączone zdjęcia

Zapytaj o ten produkt

* Treść zapytania:
Błąd: Zmień treść przykładowej wiadomości.
* Imie i nazwisko:
Błąd: Należy zmienić to pole.
* Adres e-mail:
Błąd: Należy zmienić to pole.
Błąd: Niepoprawny adres e-mail.
Numer telefonu:
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy jak najszybciej to możliwe.
Zobacz nasze poradniki: