Reading
Komody lite drewno Almera
komoda drewniana

Komody lite drewno Almera

 Komody lite drewno Almera z czterema szufladami i czterema półeczkami jest bardzo pojemna. Nadaje się do przechowania zarówno ubrań, jak i wszelkiego rodzaju bibelotów, zastawy stołowej. Wybór jest nieograniczony. Przeważnie produkujemy meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów możemy wykonać je z litych lameli. 

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Komody lite drewno Almera posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość:  200,00 cm
  • Wysokość:  97,00 cm
  • Szerokość:  50,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Komody lite drewno Almera 4S2D w całości wykonane zostały w litym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowane komody lite drewno Almera mogą zostać wykonane również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
biurko drewniane
Biurko drewniane Almera 5S