Czytam
Komody drewniane Almera 2x4S
komoda z litego drewna

Komody drewniane

Komody drewniane Almera 2×4  są wykonywane w drewnie bukowym lub dębowym. W tym modelu zaprojektowano symetryczne rozłożenie szuflad na cztery szuflady z lewej  oraz z prawej strony. Pojemność i uporządkowanie w niewielkiej formie. Idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących porządek i dokładne poukładanie rzeczy osobistych. Rama komody wynosi aż 4 cm. Przeważnie produkujemy nasze meble z klejonki parkietowej jednakże zgodnie z Państwa życzeniem możemy zrobić je również z litych lameli.

  • Komoda z drewna bukowego
  • komoda z litego drewna

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody Almera posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

 Wymiary:

  • Długość: 160 cm
  • Wysokość: 99 cm
  • Głębokość: 50 cm

Właściwości drewna bukowego

Komody drewniane. Przykładowa komoda w całości powstała z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda bukowa RTV Almera może powstać również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.