Reading
Komody drewniane bukowe Almera

Komody drewniane bukowe

komody drewniane bukowe, należą do kolekcji Almera. Komoda dzięki swej sporej pojemności – zapewnionej przez 3 szuflady i szafki, doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Zazwyczaj wykonujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów możemy wyprodukować je również z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również komody drewniane bukowe posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Długość:     150 cm
  • Wysokość: 90 cm
  • Głębokość: 50 cm

Właściwości drewna bukowego

Komody drewniane bukowe. Drewno bukowe cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasze komody drewniane bukowe mogą zostać wykonane w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Komoda bukowa RTV Almera