Reading
Komody bukowe Almera 6s2d

Komody bukowe 6s2d z kolekcji Almera wykonane zostały z solidnego i trwałego drewna bukowego. Meble te na specjalne życzenie klienta, zostały ozdobione dodatkowo frezowanymi filunkami, znajdującymi się na drzwiach dwóch bocznych szafek. Zabieg ten sprawił, że komody wystylizowane zostały na meble pochodzące z początku XX wieku. Zazwyczaj produkujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem klienta możemy wykonać je z litych lameli.

  • Komoda z drewna dębowego
  • Komoda dębowa
  • Komoda wymiary

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody bukowa  Almera posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:
  • Wysokość: 97 cm
  • Szerokość: 200 cm
  • Głębokość: 50 cm

Właściwości drewna bukowego

Komody bukowe. Drewno bukowe charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda Almera może powstać również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.