Czytam
Komoda z drewna litego Madryt
dwukolorowa komoda drewniana

Komoda z drewna litego

Komoda Madryt 5SZ jest wykonywana w drewnie bukowym. To uporządkowanie pięciu szuflad, oraz trzech półek z lewej, a także trzech z prawej strony. Objętość powierzchni komody, którą można uzupełnić jest naprawdę imponująca. Jest to elegancki mebel pasująca do biur, gabinetów, a także pokojów dla zbuntowanych nastolatków. Grubość drewna, z którego produkowane są komody Almera to od dwóch do dwóch i pół centymetra. Drzwi, które zasłaniają półki są oszklone. Przeważnie produkujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów możemy wykonać je z litych lameli.

  • dwukolorowa komoda drewniana

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble również prezentowana komoda z drewna litego posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość:  39,00 cm
  • Wysokość:  120,00 cm
  • Szerokość:  110,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda w całości wykonana została z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem komoda drewniana z litego drewna Madryt może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D