Reading
Komoda z drewna bukowego Almera

Prezentowana komoda z drewna bukowego to symetryczne rozstawienie układu szuflad, dwie szuflady z lewej strony, dwie szuflady po prawej stronie. Jest to mebel stworzony z myślą o małych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy ma ogromną wartość. Model ten odznacza się pojemnością w niewielkiej formie. Do produkcji mebli w firmie EDAR używa się głównie klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, każdy wybrany produkt może powstać również z litych lameli.

  • komoda drewniana

Cechą wszystkich mebli produkowanych w firmie EDAR, są prowadnice i zawiasy firmy blum, dzięki którym nawet najbardziej przeciążona szuflada otwierać się będzie z dużą lekkością i swobodą.

Wymiary:

  • Głębokość: 50 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Szerokość: 180 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda z drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, do których to dochodzić może po długim czasie użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Komoda z drewna bukowego Almera, zgodnie z Państwa życzeniem, może zostać wykonana również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.