Reading
Komoda lite drewno bukowe Almera
komoda z litego drewna

Komoda  lite drewno bukowe Almera 2×1 to symetryczne rozłożenie układu szuflad, po jednej z każdej strony. Komoda ta może mieć wiele zastosowań. Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Mebel ten idealnie pasuje do małych – ze względu na rozmiary, jak i dużych pomieszczeńmając na uwadze jakość i estetykę. Tę niewielkich rozmiarów komodę, można wykorzystać z powodzeniem w salonie jako komodę RTV. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli produkowanych przez firmę EDAR są prowadnice oraz zawiasy marki Blum, dzięki którym nawet obarczone sporym ciężarem szuflady otwierać się będą z niebywałą lekkością.

  • komoda z litego drewna

Właściwości drewna bukowego

Komoda w całości powstała z litego drewna bukowego. Surowiec ten posiada bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe, które zapewniają odporność na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe w wyniku długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Przeważnie do produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem meble wykonane mogą zostać z litych lameli – co wiąże się jednak z dodatkową opłatą. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność co do koloru, rodzaju drewna oraz rodzaju wykończenia mebli woskiem lub lakierem. Informacje dotyczące specyfiki wosku i lakieru odnajdą Państwo w zakładce z nazwą Baza wiedzy.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę Realizacje, gdzie odnaleźć można przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniem klientów.