Reading
Komoda lite drewno buk Almera
komoda drewniana

Komoda lite drewno buk Almera 1×3 stanowi  układ trzech szuflad. Komoda posiada wiele zastosowań, z powodzeniem bowiem może stać się ozdobą salonu, sypialni czy przedpokoju. Niezwykle ważna cecha, która zazwyczaj bywa pomijana podczas zakupu mebli dotyczy prowadnic i zawiasów. Firma EDAR do produkcji mebli drewnianych używa wyłącznie prowadnic oraz zawiasów marki Blum, dzięki którym nawet obciążone sporym ciężarem szuflady otwierać się będą lekko i bezszelestnie.

  • komoda drewniana
  • komoda Almera 2,5 bukowa 3sz
  • komoda Almera 2,5 bukowa 3szuflady
  • wnętrze szuflady

Właściwości drewna bukowego

Komoda w całości wyprodukowana została z litego drewna bukowego. Meble powstałe z tego surowca cechują się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe w wyniku długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Do produkcji prezentowanej komody bukowej wykorzystana została klejonka parkietowa. Jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, mebel wyprodukowany może zostać z litych lameli, co jednak wiąże się z dodatkową opłatą. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w kwestii rodzaju drewna, koloru oraz sposobu wykończenia wybranych mebli. Informacje odnośnie rodzaju wykończenia odnaleźć można w zakładce o nazwie Baza wiedzy.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE w której to odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.