Czytam
Komoda drewno lite buk 2D 4S
komoda 5

komoda drewno lite buk należąca do zestawu Almera, posiada ramę o grubości 4 cm. Przeważnie wykonujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem możemy wyprodukować je z litych lameli.

  • komoda z drewna bukowego
  • Komoda z drewna bukowego

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również komoda drewno lite buk posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Długość: 250 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Szerokość szafki: 43 cm
  • Szerokość szuflady:  73 cm

Właściwości drewna bukowego

Prezentowany mebel w całości wykonany został z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasza komoda drewno lite może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.