Reading
Komoda drewno lite Almera
komoda drewniana

Komoda drewno lite Almera

Komoda  drewno lite Almera 1×2 to układ dwóch szuflad. Idealne rozwiązanie dla małych mieszkań, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Niewielkich rozmiarów mebel z powodzeniem może stać się ozdobą sypialni, salonu jak również przedpokoju. Rzeczą wartą zauważenia są prowadnice oraz zawiasy marki blum, dzięki którym szuflady oraz drzwi otwierają się ze swobodną lekkością bez zbędnego szelestu.

Wymiary:

  • Głębokość:  90,00 cm
  • Wysokość:  58,00 cm
  • Szerokość:  50,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda drewno lite Almera w całości powstała w litym drewnie bukowym. Wysokie parametry wytrzymałościowe tego surowca sprawiają, że mebel ten odporny jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Do produkcji tej przykładowej komody drewnianej przynależącej do kolekcji Almera użyta została klejonka parkietowa, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, mebel ten wykonany może zostać z litych lameli, co wiąże się jednak z dodatkową opłatą. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w zakresie wyboru rodzaju drewna (orzech amerykański, dąb lub buk twardzielowy ), jego koloru oraz sposobu wykończenia. Informacje odnośnie sposobu wykończenia mebli odnaleźć można w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli, które firma EDAR zrealizowała zgodnie z życzeniami klientów.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Biurko drewniane bukowe twardzielowe
Biurko drewniane bukowe