Reading
Komoda drewno lite Almera
komoda drewniana

Komoda  drewno lite Almera 1×2 to układ dwóch szuflad. Komoda może stanowić stolik nocny, kawowy lub stolik pod telewizor. Niewielkich rozmiarów mebel z powodzeniem może stać się ozdobą sypialni, salonu jak również przedpokoju.

  • komoda drewniana

Rzeczą wartą zauważenia są prowadnice oraz zawiasy marki blum, dzięki którym szuflady oraz drzwi otwierają się ze swobodną lekkością bez zbędnego szelestu.

Wykonujemy meble z wielu gatunków drewna

Komoda drewno lite Almera w całości powstała w litym drewnie. Wysokie parametry wytrzymałościowe tego surowca sprawiają, że mebel ten odporny jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku długiego użytkowania mebli drewnianych.

Produkujemy meble drewniane na wymiar

Pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego koloru oraz sposobu wykończenia. Informacje odnośnie sposobu wykończenia mebli odnaleźć można w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli, które firma EDAR zrealizowała zgodnie z życzeniami klientów.