Czytam
Komoda drewniana bukowa 5S

Komoda drewniana bukowa 5S

komoda drewniana

Komoda drewniana bukowa

Komoda drewniana bukowa z ramą o grubości 4 cm posiada aż pięć pojemnych szuflad, w których z pewnością pomieszczą się wszystkie najniezbędniejsze przedmioty. Przeważnie wykonujemy nasze meble z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów możemy wyprodukować je również z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również t komoda drewniana bukowa posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Wysokość: 126 cm
  • Szerokość:  110 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda drewniana bukowa. Drewno bukowe cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe w wyniku długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasza komoda drewniana bukowa może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D