Czytam
Komoda bukowa S5 Almera
komoda z litego drewna

Komoda bukowa S5 posiada aż pięć niezwykle pojemnych szuflad, dzięki czemu z pewnością pomieści ona w swym wnętrzu wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Mebel ten przynależy do kolekcji Almera, która cechuje się charakterystyczną ramą, ciekawymi nóżkami oraz prostotą i klasycznością.

  • Komoda z drewna bukowego
  • komoda z litego drewna

Wszystkie prowadnice i uchwyty firma meblowa EDAR montuje jedynie przy pomocy niezawodnych prowadnic marki blum, dzięki którym nawet najbardziej obciążona szuflada otwierać się będzie z gracją i lekkością bez zbędnego hałasu.

Właściwości drewna bukowego

Komoda bukowa S5 Almera w całości wykonana została w litym drewnie bukowym. Najważniejszą cechą tego surowca jest jego niebywała odporność na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, do których zazwyczaj dochodzi podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

W większości przypadku produkowane przez firmę EDAR meble powstają z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania mebli z litych lameli. Pozostawiamy Państwu całkowitą swobodę zarówno przy wyborze rodzaju drewna ( Firma EDAR produkuje meble z orzecha amerykańskiego, buku oraz drewna dębowego ) jak i jego wybarwieniu oraz wykończeniu ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące właściwości wosku i lakieru znajdują się w zakładce z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę o nazwie REALIZACJE, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.