Czytam
Fotele drewniane Spring K2
krzesło z obiciem drewno 5
fotele drewniane Spring K-2 kolor La

Proste Nowoczesne podłokietniki w fotelu Spring K2 dodatkowo podnoszą komfort siedzenia krzeseł z rodziny Spring. Fotele i krzesła drewniane Spring K2 posiadają bardzo szerokie podwójne deski oparciowe , które doskonale podkreślają rysunek słoi drewna. Ten model krzeseł i foteli polecamy szczególnie klientom, którzy kochają drewno. Na takich szerokich deskach, rysunek drewna jest pięknie widoczny.

  • fotel debowy
  • fotel dębowy
  • fotele drewniane
  • Krzesło z podłokietnikami
  • fotel bukowy
  • Fotel drewniany Spring K-2 z drewnianym siedziskiem

Dobrze wyprofilowane oparcie zapewnia komfort siedzenia, który jeszcze jest wzmocniony w krześle z podłokietnikami. Takie krzesło klienci często wybierają także do biurka, gdyż zapewnia on wygodną pozycję także do pracy biurowej.

fotel dębowy
Wysokość krzesła
95cm
wysokość podłokietników
70cm
Szerokość oparcia
31cm
Szerokość krzesła/podłokietników
60cm
głębokość krzesła
56cm
głębokość siedziska
44cm

Zamiast drewnianego siedziska, krzesło  Spring może być tapicerowane materiałem lub skórą w bardzo szerokiej palecie wzorów i kolorów z naszego wzornika. Kolejną alternatywą są poduszki, które także mogą być wykonane z dowolnego materiału. Stabilne, wytrzymałe i solidnie wykonane – krzesło z drewna Spring K-2 to zakup, który zagości w Twoim domu na długie lata i utrzyma przez ten czas doskonałą kondycję.

Cennik foteli Spring K2

Drewno/TapicerkaDrewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Buk605zł590zł610zł660zł
Dąb/ Jesion780zł760zł780zł830zł
Orzech amerykański1325zł1255zł1275zł1325zł

Produkujemy krzesła Spring ze wszystkich dostępnych rodzajów drewna

Z naszych polskich gatunków drewna najczęściej produkujemy krzesła z litego drewna dębowego lub bukowego. Krzesła bukowe , krzesła dębowe to nasza specjalność. Materiały te nie zostały przez nas przypadkowo. Zarówno dąb jak i buk posiadają wysokie parametry wytrzymałościowe, bardzo dobrze nadają się do obróbki, łatwo wybarwiają. Buk wygrywa z dębem jedynie ceną.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Pozostawiamy naszym klientom całkowitą swobodę w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia, rodzaju tapicerki oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego koloru oraz tapicerki, odnaleźć można we wzorniku znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. W celu uzyskania dodatkowych informacji polecamy zajrzeć także do naszych poradników np baza wiedzy lub skontaktować się z nami. Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, by uzyskać jak najlepsze dopasowanie mebli do potrzeb klienta.

Podsumowanie
Doskonałe rozwiązanie dla wygodnej pozycji także podczas pracy przy biurku.
Wygoda
10
Design
9.5
Plusy
Bardzo wygodne
Dostępne we wszystkich rodzajach drewna
Minusy
Zajmuje dużo miejsca przy stole
9.8
Ocena

Zachęcamy do zapoznania się ofertą produkowanych przez nas krzeseł bukowych, jak również do zajrzenia w zakładkę z realizacjami, gdzie mogą Państwo znaleźć często ciekawe inspiracje.