Czytam
Drewniane biurko Almera S4
małe biurko bukowe z 4 szufladami
małe biurko bukowe z 4 szufladami

Biurko Bukowe Almera 4S zaprojektowane dla tych co na biurko nie mają zbyt dużo miejsca, a zależy im na solidności mebla. Biurko to miejsce naszej pracy, często domowej, w którym przechowujemy istotne i ważne dokumenty. Wykonane z litego drewna będzie stanowić solidną podstawę do tego, by nasza praca przebiegała w przyjaznej atmosferze. Mają na to wpływ trwała i mocna konstrukcja, która zapewni nam stabilną i spokojną pracę oraz niemniej ważne walory estetyczne. Mebel pięknie odwołuje się do autentycznego piękna drzew. Wszystko to sprawia, że nasze drewniane biurko może stać się prawdziwą ozdobą w naszym miejscu pracy. 

  • drewniane biurko 4 szuflady
  • biurko z szufladami
  • małe biurko bukowe z 4 szufladami
  • biurko drewniane

Eleganckie masywne biurko wykonane z litego drewna bukowego barwionego na kolor jasnego orzecha. Możemy wykonać także z innych gatunków drewna.

Przykładowy cennik drewnianego biurka

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
120/76/50 rama 2cm2890 zł3850 zł
120/76/50 rama 4 cm3900 zł4700 zł

Duże pojemne szuflady pomieszczą wiele potrzebnych w trakcie pracy czy nauki rzeczy.

Dodatkowa szuflada pod blatem biurka zmieści na przykład klawiaturę komputera lub będzie idealnym miejscem na bezpieczne przechowywanie laptopa. Prawa strona biurka nie dochodzi do ziemi, co daje więcej miejsca na nogi podczas pracy przy biurku. Mebel nie posiada uchwytów, w szufladach zastosowano prowadnice z cichym domykiem firmy blum. Dla wygodnego otwierania szuflad, w ich frontach, a dokładnie w dolnych krawędziach frontów, wyfrezowano wgłębienia na palce. Jest to rozwiązanie pozwalające pominąć uchwyty meblowe.

Przedstawione meble są tylko przykładem możliwości. Sukcesem jest dla nas stworzenie biurka spełniającego wszelkie oczekiwania każdego klienta. Nie produkujemy mebli sztampowych, schematycznych, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Jeśli szukasz biurka, mebli skrojonych na miarę – skontaktuj się z nami!