Czytam
Drewniana szafka nocna Madras

Drewniana szafka nocna Madras

szafka nocna z drewna limby
nakastlika z drewna limby

Szafka nocna czasami zwana nakastlikiem lub nocnym stolikiem, to maleńki mebelek, którego użyteczność i funkcjonalność jest nie do podważenia. Nie zależnie od tego, czy mamy ogromne łóżko małżeńskie , czy pojedyncze, ten mały mebelek obok łóżka zawsze się przyda. Jest wiele rzeczy, które chcemy by było blisko nas, na podorędziu, gdy kładziemy się do łóżka.

Stolik nocny dopasujemy go do każdego z łóżek drewnianych

  • szafka nocna z drewna alpejskiej limby
  • szafka nocna z drewna limby
  • szafka nocna dwie szuflady Limba
  • Szafka nocna Madras Limba
  • Otwieranie szuflady

Drewniana szafka nocna urzeka swą prostotą, a zarazem solidnością wykonania.

W nocnych stolikach do wyboru oferujemy jedną lub dwie malutkie szuflady, które pomieszczą najważniejsze skarby naszych sypialni. Szuflady szafek najczęściej projektujemy bez uchwytów, kolekcji Madras otwiera się szafki za pomocą ściętej krawęzi frontu szuflady. Używamy prowadnic firmy Blum z cichym domykiem. Szafki nocne zamiast szuflad mogą mieć drzwi lub być być po prostu blatem połączonym z łóżkiem. Jeżeli jedna szuflada w szafce, to zazwyczaj jest w jej górnej części, a pod nią znajduje się półka. Zaproponuj nam swoją wersję, chętnie wykonujemy nowe wzory, które spełniają oczekiwania klientów.

Cennik stolików nocnych drewnianych

Szafka nocna Madras
wys. 40cm, szer. 50cm, gł. 36cm
Drewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweLimba/ orzech
Jedna szuflada750zł1100zł1900zł
Dwie szuflady 1000zł1400zł2100zł

Na zdjęciach przedstawiamy szafki nocne z różnych rodzajów drewna.

Zaprojektujemy szafkę nocną dopasowaną do innych mebli w Twojej sypialni. Wybierz wzór, rodzaj drewna, kolor, wielkość, dopasuj ilość szuflad, otwieranie drzwi i zamów stolik nocny dopasowany do twoich potrzeb. Zapytaj także o meble ze stanów magazynowych. Często mamy dostępne mebelki nocne w magazynie w obniżonej atrakcyjnej cenie. Sprawdź

Firma Edar to producent mebli drewnianych, u nas dopasujesz meble do swoich preferencji.