Reading
Stolik kawowy 2,5 z szufladką
Stolik z szufladą, Dębowy stolik z szufladami
Dębowy stolik z szufladami

Drewniany stolik kawowy to zdecydowanie mebel z dużym potencjałem dekoracyjnym i użytkowym. Przedstawiony tutaj stolik dodatkowo posiada w oskrzyni wygodną niewielką szufladkę, która jest bardzo przydatna na drobne rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Pilot od telewizora, już będzie miał swoje miejsce ;)

Drewniany stolik kawowy w dowolnym wymiarze to dobry wybór do wielu salonów!

Szufladka w stoliku jest tak ciekawie ukryta, że nie widać jej wcale. Może stanowić fajną skrytkę na osobiste lub cenne przedmioty!

  • Bukowy stolik kawowy z szufladką
  • Stolik kawowy z litego drewna bukowego
  • Stolik kawowy z szufladą z drewna dębowego
  • Stolik z szufladą, Dębowy stolik z szufladami

Cennik stolików drewnianych z szufladką

Rozmiar stolika kawowego blat grubości 2,5 cmDrewno bukoweDrewno dębowe
100 x 709511387
120 x 8010651737
60 x 6010451265
80 x 8012741575
90 x 9014021737
100 x 10015441795

Jeśli szukasz stolika w innym wymiarze napisz do nas podamy Ci cenę. Wszystkie stoliki są robione na zamówienie, wymiar jest dowolny. Wysokość stolika kawowego wynosi zazwyczaj 50 cm – jeśli jest nie wystarczająca lub zbyt duża możemy zrobić inna wysokość , wystarczy zgłosić taką zmianę przy zamówieniu. Za zmianę wysokości stolika kawowego nie pobieramy dodatkowych opłat.

Prezentowany na tej stronie stolik kawowy S5 z szufladką posiada blat o grubości 2,5 cm. Model ten jest wyposażony także w praktyczną, niedużą szufladę na całą szerokość jednego z boków stolika. Możemy również wykonać podział szuflady dodatkowymi listwami, aby podzielić ją na mniejsze części, aby uporządkować jej wnętrze i przypisać dokładne przeznaczenie.

Wykonujemy stoliki kawowe z drewna dębowego lub bukowego.

Dodatkowo wybarwiamy drewno na wiele kolorów. Polecamy piękne kolory drewna dębowego przygotowane tylko dla tego rodzaju drewna. Kolory, które pięknie uwydatniają charakterystyczny rysunek słoi drewna. Dla drewna dębowego mamy kilka nowych kolorów drewna- zapytaj o próbki, chętnie wysyłamy próbki drewna , by pomóc w wyborze koloru.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem stoły dębowe S-5 mogą zostać wykonane  również w drewnie jesionowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. 

Prezentowany stolik kawowy posiada standardowy kształt nóg o przekroju kwadratowym.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej z ozdobnie frezowanymi lub toczonymi elementami.

More Stories
krem do skóry
Krem odżywczy