Czytam
Producent krzeseł do restauracji

Producent krzeseł do restauracji

krzesła do restauracji 2

Firma Edar to producent mebli z litego drewna, a w szczególności krzeseł i stołów z drewna bukowego i dębowego. W produkcji posiadamy również inne gatunki drewna i wiele innych mebli. To co nas wyróżnia , to produkcja tak skomplikowanego produktu jakim są krzesła.

Jeżeli szukasz krzeseł do swojej inwestycji, a zetknąłeś się z ofertą firmy Edar, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz krzesła, które będą idealne dla Ciebie.

Jako Producent krzeseł mamy szerokie możliwości dopasowania produktu do Twoich potrzeb. Posiadamy wiele modeli krzeseł w ciągłej produkcji ale również często wykonujemy nowe wzory, które zostały zaprojektowane przez projektantów pod konkretną inwestycję.

Najczęściej wybierany przez inwestorów model krzesła, to krzesła z rodziny Spring. Dlatego właśnie tak krzesła wykonujemy ze wszystkich rodzajów drewna jakie mamy w ciągłej produkcji i w komplecie do krzeseł posiadamy fotele i krzesła barowe, tzw. hockery.

Krzesła Spring cieszą się niezwykła popularnością nie tylko ze względu na ładny, nowoczesny design. Mają one bardzo solidną konstrukcję, mimo tego, ze wyglądają na lekkie i delikatne, sprawdzają się we wnętrzach użyteczności publicznej o największym obciążeniu. Są to modele, które produkujemy już od ponad 20 lat, dopracowane technicznie do perfekcji. Klienci chwalą także komfort ich użytkowania. W wyposażone w te modele krzeseł restauracje możemy spotkać nie tylko w Polsce ale i w wielu miejscach Europy.

meble do restauracji
meble-do-restauracji

Oprócz naszych flagowych modeli krzeseł z rodziny Spring, posiadamy wiele innych krzeseł, które nie w niczym im nie ustępują. W zależności od stylu lokalu możemy po prostu wybierać spośród różnych modeli krzeseł. Pozostałe modele krzeseł są jednak nie produkowane często we wszystkich rodzajach drewna, nie mają także dopasowanych wzorem hokerów, a często nawet foteli.

krzesła sztaplowane
Krzesło sztaplowane

Opracowaliśmy także model bardzo eleganckiego krzesła, które można sztaplować. Ten model krzesła opracowaliśmy na zlecenie francuskiej firmy zajmującej się wyposażaniem statków pasażerskich i pozostał w naszej ofercie nadal, ponieważ jego wyjątkowa konstrukcja pozwala na piętrowanie wielu krzeseł, co w wypadku krzeseł z drewna jest rzadkie.

.

krzesła restauracja
krzesła restauracja

Krzesła, które zdecydujemy się ustawić w restauracji, nie są tylko przedmiotem, na którym będą mogli spocząć nasi goście. Powinny być nie tylko funkcjonalne, czyli stabilne i wygodne, ale również dopasowane do wystroju wnętrza. Dlatego często produkujemy krzesła zaprojektowane dokładnie do tego wnętrza.

krzesła z wzorzystą tapicerką
Hotel Hochschober Wellness

Przygotowanie produkcji krzeseł to trudna i bardzo odpowiedzialna praca, wiąże się nie tylko z ich dobrym wyglądem ale i ergonomią i oczywiście wytrzymałością. Mając wieloletnie doświadczenie w ich produkowaniu, potrafimy często wskazać projektantom ich słabe punkty, już na etapie wstępnych rysunków. Ze względu na ilość pracy, jaką należy włożyć w budowę nowego modelu krzeseł drewnianych do restauracji i ogromne koszty przygotowanie wzoru, wykonujemy takie zlecenia przy ilościach powyżej 100szt.

W temacie krzeseł służymy swoim doświadczeniem i pasją tworzenia nowych ciekawych wzorów. Zobacz różne nasze realizacje mebli do restauracji