Czytam
Meble drewniane biurowe

Meble drewniane biurowe

zabudowa z drewna do biblioteki domowej
zabudowa z drewna do biblioteki domowej

Szukasz mebli do swojego domowego biura, a może potrzebujesz całego wyposażenia do firmy? Marzy Ci się solidne drewniane biurko z litego drewna w Twoim miejscu pracy? To jest miejsce, gdzie znajdziesz wszystko co potrzebujesz, by stworzyć biurko i pozostałe potrzebne meble do gabinetu swoich marzeń.

  • rustykalne białe mebla biurowe
  • Biurko z drewna bukowego w naturalnym kolorze z czarnymi szufladami
  • Biurko bukowe
  • Biurko bukowe

Drewniane meble –dobry wybór?

biurko dębowe
biurko dębowe

Obecnie na rynku możemy znaleźć różne materiały, z których wykonywane są meble do wielu pomieszczeń domowych jak i biurowych. Jednak nie są one często tak uniwersalne i ponadczasowe jak meble drewniane. Ponadto drewno jako materiał naturalny, nie zawierający żadnych chemicznych składników jest bezpieczne i stwarza atmosferę ciepłą i przyjemną. Takie jego cechy szczególnie ważne są w domach alergików i małych dzieci.  Ważnym elementem, na który zwracamy uwagę, jest trwałość wybranych materiałów. Meble ze sklejki lub drewnopodobnego materiału nie zawsze mogą spełnić nasze oczekiwania. Ich wygląd może nawet być bardzo podobny do mebli z drewna i z daleka nie będzie widać różnicy. Jednak są to meble nie tak trwałe, jak meble z naturalnego materiału i z całą pewnością są one bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Cienka warstwa okleiny nawet jeśli naturalnej, może ulec zniszczeniu i uwidoczni się warstwa pod jej spodem czyli sklejony papier lub trociny drewna. Natomiast meble wykonane z litego drewna są solidne i mogą nam służyć wiele lat, a nawet pokoleń.

Biurko narożne
Biurko narożne

Drewniane meble do biura– czy każdy znajdzie coś dla siebie?

Drewniane meble to bardzo szerokie możliwości wyboru rodzajów drewna, jego wybarwienia, a jeśli jeszcze wzór i wymiary możemy dostosować do swoich wymagań, pojawiają się wręcz nieograniczone możliwości dopasowania do gustu każdego konsumenta. Nie musimy się martwić czy wnętrze naszego biura jest w nowoczesnym stylu, czy może bardziej klasycznym. Meble pasują do innych naturalnych materiałów i połączenie ze skórą, szkłem czy kamieniem będzie wyglądało perfekcyjnie. Naturalne materiały nigdy nie wychodzą z mody i zawsze tworzą odpowiedni klimat w pomieszczaniu, w którym się znajdują.

biurko drewniane
biurko drewniane

Dodatkowym atutem jest fakt, iż drewno to produkt całkowicie naturalny, tym samym nie wywołuje żadnych alergii, meble można pokryć ekologicznymi olejami, lakierami lub dla bardziej eko-klientów pozostawić ich powierzchnię niepokrytą, naturalną. Takie rozwiązanie stosujemy najczęściej przy produkcji mebli z eterycznej alpejskiej limby.

Atutem drewnianych mebli do gabinetu czy biura jest ich unikalność, ponieważ nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, zawsze będą się one od siebie różnić, czy to odcieniem koloru, czy słojem na desce. W firmie Edar produkujemy meble według indywidualnych projektów, dlatego możesz być pewny, że Twój mebel będzie wyjątkowy i stworzony tylko dla Ciebie.

Biurka drewniane idealnie dopasowane

Biurko bukowe
Biurko bukowe

Edar to producent mebli  drewnianych biurowych, dlatego oferujemy naszym klientom stworzenie kompleksowej aranżacji biura, dopasowanie biurka do wielkości pomieszczenia i wysokości jego użytkownika. Dodatkowe meble typu regały, biblioteki, szafy wykonamy zgodnie z projektem dopasowanym do wymiarów urządzanego biura, czy gabinetu. Dobór drewna, jego wybarwienie, czy rodzaj wykończenia pozostawiamy do wyboru naszym klientom.  Wszystkie meble łączy wysoki standard i dbałość o detale oraz solidne wykonanie. Spójność projektu, pozwoli na wprowadzenie do miejsca pracy spokoju i delikatności.

Meble drewniane – najlepszy wybór

Biurko nastolatka z drewna bukowego z czarnymi szufladami
Biurko nastolatka z drewna bukowego z czarnymi szufladami

Jeśli chcesz wyposażyć swoje biuro w najlepszej jakości meble, które będą pięknie wyglądać, będą trwałe i posłużą Ci wiele lat, jedynym słusznym wyborem są meble drewniane. Nie musisz martwić się stylem, który ciągle się zmienia, te meble będą pasować do wszystkiego i nigdy nie wyjdą z mody, dodatkowo każdy klient będzie czuł się dobrze w Twojej firmie, ponieważ drewniane meble nadają szyku i klasy wnętrzu.