Czytam
Jakie meble wybrać do hotelu?

Jakie meble wybrać do hotelu?

meble do hotelu 2

W trakcie wejścia do hotelu jednym z pierwszych miejsc rzucających się w oczy jest recepcja bądź lobby. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby charakteryzowała się elegancją – tak, aby zrobić dobre wrażenie na Gościach. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku innych pomieszczeń. Jakie meble wybrać do hotelu, aby jego wystrój przyciągał uwagę i pozostawał w pamięci?

Dobór mebli i wyposażenia do hotelu

Meble do recepcji, szczególnie w hotelu, muszą przyciągać uwagę Gości. Warto wybrać te w ciekawych wzorach, kolorach czy zaprojektować swój niebanalny design. Nasza firma projektuje i produkuje solidne, najwyższej jakości produkty z różnych gatunków.

Jedną z ważniejszych kwestii, jeśli chodzi o wystrój i dobór wyposażenia, jest wygoda. Wszystkie meble oraz akcesoria powinny być komfortowe zarówno dla personelu, jak i Gości. Dodatkowym atutem będzie odporność na wszelakie uszkodzenia i zabrudzenia, aby pomieszczenie zawsze mogło cieszyć oko nieskazitelnym wyglądem.

Wybierając umeblowanie, można zdecydować się na klasyczne lady na wymiar, a także na niecodzienne, wspomniane wcześniej nietuzinkowe kompozycje. Oprócz lady z pewnością na recepcji przydać się mogą zestawy wypoczynkowe takie jak sofy, krzesła oraz stoliki – szczególnie dla Gości, którzy będą czekać na zameldowanie bądź wymeldowanie. Jeśli hotel posiada bar bądź restauracje, wyposażenie takowych miejsc jest również dość istotne. Przede wszystkim powinny znaleźć się w nich wygodne i stabilne miejsca do siedzenia. Nie możemy pominąć również odpowiedniego umeblowania pomieszczeń, w których serwowane będą posiłki.

meble do hotelu

Kompleksowe wyposażenie pokoi

Kompleksowo wyposażone pokoje hotelowe składają się przede wszystkim z szafy, w której można przechowywać ubrania oraz rzeczy osobiste oraz dużego łóżka lub paru mniejszych. Miejsca  do spania powinny być  wyposażone w dopasowany wymiarem, sprężysty i wygodny materac – po to, aby każdy Gość hotelowy mógł opuścić hotel wypoczęty i zadowolony. Warto w pokojach (szczególnie tych kilkuosobowych) wstawić biurko wraz z  krzesłem do pracy lub stolik kawowy z kanapą. 

Ważne jest, aby pamiętać o uniwersalności mebli – tak je dobrać, aby wkomponowały się w resztę zaaranżowanych pomieszczeń w hotelu. Wygląd ma ogromne znaczenie niemalże tak ważne jak miła i życzliwa obsługa. Te aspekty budują największe zaufanie wśród Gości. Wyposażenie powinno być nie tylko piękne i nowoczesne, ale także łatwe w utrzymaniu czystości. Jakość wykonanych mebli, a przede wszystkim ich wygląd i aranżacja mogą sprawić, że Gość ponownie postanowi wrócić do hotelu. 

Wybierając firmę Edar zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości mebli drewnianych, które nadadzą niezwykłego uroku oraz ciepła pomieszczeniom. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej!