Czytam
Biurko bukowe Madras 7S
stół z drewna 09
Biurko bukowe 7 szuflad

Biurko drewniane należące  do kolekcji MADRAS jest połączeniem klasycyzmu z nowoczesnością , posiada 6 pojemnych szuflad oraz wysuwaną deseczkę pod klawiaturę. lub laptopa. Nasi projektanci zadbali aby ten model był praktyczny , przejrzysty i nie zabrakło w nim niezawodności . Firma EDAR przy montowaniu wszystkich szuflad i drzwi używa wyłącznie niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, dzięki czemu szuflady otwierać się będą z niebywałą lekkością, której nie towarzyszy zbędny hałas.

  • stół z drewna 09
  • stół z drewna 06
  • wymiary biurka 2
  • biurko dębowe 7szuflad

Biurko drewniane kolekcji MADRAS jest wprost idealne do stworzenia sobie biurowego zacisza w domu . Dzięki swojej pojemności , efektywnemu wyglądowi i trwałości będzie służyło oddanie przez wiele lat. Jeśli zainwestujesz w takie biurko dla swojego dziecka, to możesz być pewien, że będzie przy nim pracował także jako dorosły człowiek.

Przykładowy cennik biurek

Drewno Wysokość 76, szerokość 160, głębokość 60 <cm>wys 76 szer 180 gł 70cm
Buk 5040zł5650zł
Dąb/ Jesion7100zł8200zł
Orzech amerykański/limba9990zł13 100zł

Biurko w standardzie ma sklejkę na tylnej ścianie, jeśli chcesz by było wykończone drewnem, zaznacz to przy zamawianiu.

Jako producent mebli spełnimy wszelkie wymagania naszego klienta

Drewniane biurko Madras może powstać z drewna bukowego lub dębowego, jednakże na życzenie klientów możemy go wykonać także w innych gatunkach drewna dostępnego w naszym zakadzie.

Pozostawiamy naszym klientom również wybór w zakresie rodzaju i wybarwienia drewna – dostępne kolory drewna odnaleźć można we wzorniku – jak również rodzaju wykończenia ( wosk lub lakier ).

Firma EDAR jest otwarta na pomysły swoich klientów – Zapraszamy do przesłania swoich propozycji. Jeżeli szukasz biurka o innych wymiarach lub z innym układem szafek i szuflad, napisz do nas chętnie projektujemy biurka według indywidualnych wymagań.