Reading
Biurko bukowe Madras 7S
Biurko dębowe

Biurko bukowe należące  do kolekcji MADRAS jest połączeniem klasycyzmu z nowoczesnością , posiada 6 pojemnych szuflad oraz wysuwaną deseczkę pod klawiaturę. Nasi projektanci zadbali aby ten model był praktyczny , przejrzysty i nie zabrakło w nim niezawodności . Firma EDAR przy montowaniu wszystkich szuflad i drzwi używa wyłącznie niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, dzięki czemu szuflady otwierać się będą z niebywałą lekkością, której nie towarzyszy zbędny hałas.

  • Biurko bukowe
  • Biurko dębowe

Biurko bukowe kolekcji MADRAS są wprost idealne do stworzenia sobie biurowego zacisza w domu . Dzięki swojej pojemności , efektywnemu wyglądowi i trwałości będzie służył oddanie przez wiele lat .

Jako producent mebli spełnimy wszelkie wymagania naszego klienta

Drewniane biurko Madras powstało z drewna bukowego, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów mebel ten powstać może również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim.

Pozostawiamy naszym klientom również wybór w zakresie rodzaju i wybarwienia drewna – dostępne kolory drewna odnaleźć można we wzorniku – jak również rodzaju wykończenia ( wosk lub lakier ).

Firma EDAR jest otwarta na pomysły swoich klientów – Zapraszamy do przesłania swoich propozycji.

More Stories
wosk do drewna
Wosk barwiący Antiquaire