Stolik kawowy rozkładany

stół dwa w jednym

Stolik kawowy rozkładany

Stolik kawowy rozkładany który w kilka minut zamieni się w stół o standardowej wysokości. Powiększymy blat lub przedłużymy nogi. Prezentowany stolik rozwiązuje problemy, niektórych małych wnętrz. Drewniany, mały stolik kawowy, który można powiększyć do dużego stolika kawowego, lub pokaźnych rozmiarów jadalnianych. Grubość blatu 4 cm, wysokość stolika kawowego wynosi 50 cm a po przedłużeniu nóżek 77 cm, oczywiście  możliwe są inne wysokości według potrzeb klienta.

Poniższy linki zawiera filmik na którym zobaczyć mogą Państwo w jaki sposób rozkłada się produkowane przez nas stoły: stół rozkładany S5

Właściwości drewna bukowego

Stolik kawowy rozkładany wykonany został z drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stolik kawowy rozkładany może zostać wykonany również  w drewnie  bukowym lub dębowym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranego przedmiotu, należy wejść w link ZAMÓW ONLINE. Kliknięcie w nie łączy się z  zamówieniem wiążącym, to tylko i wyłącznie zapytanie. Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.

 

Załączone zdjęcia

Załączone zdjęcia

Zapytaj o ten produkt

* Treść zapytania:
Błąd: Zmień treść przykładowej wiadomości.
* Imie i nazwisko:
Błąd: Należy zmienić to pole.
* Adres e-mail:
Błąd: Należy zmienić to pole.
Błąd: Niepoprawny adres e-mail.
Numer telefonu:
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy jak najszybciej to możliwe.
Zobacz nasze poradniki: