Oferta producenta mebli drewnianych – firmy EDAR - obejmuje szeroki wybór krzeseł drewnianych do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych oraz na potrzeby inwestycyjne – do restauracji i hoteli. Krzesła wykonujemy w czterech rodzajach drewna: 

 - krzesła dębowe,

 - krzesła bukowe (także z drewna buka twardzielowego),

 - oraz krzesła z orzecha amerykańskiego,

W 2019 roku rozpoczęliśmy także produkcję krzeseł z drewna jesionowego.

Produkujemy krzesła drewniane od 1992 roku!

Przy zamówieniach powyżej 100szt możemy wykonać krzesła według indywidualnych wzorów. 

Każde krzesło drewniane możemy wybarwić na dowolny kolor, wykonać z siedziskiem z litego drewna lub w praktycznie dowolnej tapicerce. Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorów skór, ekoskór i tapicerek z wielu materiałów. Proponujemy materiały z systemem aquaclean - czyli takie, z których bród i plamy można czyścić za pomocą tylko wody. Najbardziej polecanym przez nas materiałem tapicerskim do tapicerowania krzeseł jest tkanina carabu. Zobacz film instruktażowy producenta materiału carabu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł drewnianych!

Krzesła drewniane Spring są najbardziej ulubionym modelem krzeseł wybieranych przez naszych Klientów. Dlatego krzesła z rodziny Spring, są dostępne we wszystkich rodzajach drewna, które mamy w stałej produkcji. Dla tego modelu krzeseł stworzyliśmy też odpowiednio dopasowane fotele i krzesła barowe. Szczególnie polecamy Państwu te krzesła z litego drewna dębowego. Drewno to bowiem charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Meble z drewna dębowego podnoszą prestiż i wartość naszego domu ale także wprowadzają atmosferę naturalnego ciepła, trwałości i stabilności wnętrza domu. Na specjalne życzenie klientów możemy powierzchnię dębowych krzeseł wyszczotkować , by pogłębić ich piękny rysunek drewna. Do wykończenia powierzchni drewnianej krzeseł stosujemy różnego rodzaju wykończeniowe takie jak pokrycia lakierowane, olejowe oraz woskowane. Możemy wybarwić drewno w wielu kolorach. Używamy najwyższej jakości materiałów do wykończenia produkowanych przez nas krzeseł. Oferujemy także bogaty wybór kolorów i rodzajów materiałów tapicerskich. 

Tapicerowane krzesła drewniane to nasza specjalność!

 Krzesła drewniane tapicerujemy także skórą oraz wieloma materiałami. Do krzeseł z drewnianym siedziskiem oferujemy także poduszki dopasowane kształtem do każdego modelu krzesła. Poduszki na krzesła mogą być uszyte z wielu materiałów lub skóry czy eko-skóry, mogą być dwustronne, wiązane lub na rzepy – szeroki wybór pozostawiamy klientom. By pomóc w wyborze, chętnie wysyłamy próbniki kolorów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym zakładzie w Zembrzycach, gdzie można wypróbować wszystkie modele krzeseł.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.