Drewniane biurka gabinetowe z litego drewna

Producent mebli Edar

BIURKA DREWNIANE
Dobrze dopasowane i funkcjonalnie zorganizowane biurko w czasach, gdy często nasza praca wymaga długiego siedzenia przed nim jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Ważne jest by zachować odpowiednie odległości, by pozycja siedząca, która nie jest pozycją sprzyjającą zdrowemu kręgosłupowi, była jak najbardziej optymalna.
Przy wyborze biurka pamiętajmy o kilku zasadach, które pomogą nam utrzymywać poprawną sylwetkę w czasie pracy przy biurku.
Po pierwsze powinniśmy mieć przestrzeń pod biurkiem, by wsunąć nogi pod blat biurka. Przyjmuje się, że powinno to być minimum 50cm.
Wysokość blatu biurka powinna być tak dopasowana, by można było swobodnie w pozycji wyprostowanej oprzeć łokcie na blacie. Obecnie uważa się także, że nie powinno się pracować na klawiaturze, która jest schowana pod blatem na wysuwanej półce.
Ważne jest także wysokość monitora, jego górna krawędź powinna znajdować się na wysokości oczu oraz odległość monitora od naszych oczu powinno to być min 40cm do 70cm.
Często osoby wysokie lub bardzo drobne mają problem z kupieniem odpowiednio dopasowanego biurka, często także miejsce, w którym chcemy ustawić nasze biurko nie wygląda standardowo, dlatego firma Edar przygotowała ofertę biurek, robionych według indywidualnie dopasowanych projektów.
Wszystkie biurka drewniane prezentowane na tej stronie stanowią przykłady projektów wykonanych na specjalne zamówienie klientów.
Projektując mebel, przy którym często spędzamy bardzo dużo czasu jest ważne, by dopasować go do indywidualnych i osobistych wymagań osoby przy nim pracującej.
Wykonanie biurka z litego drewna stwarza ogromne możliwości dopasowania zarówno kształtu, stylu, rozmiarów jak i kolorów i rodzaju drewna, z którego biurko można wykonać.
Biurka z drewna bukowego charakteryzują się dużą trwałością możliwością barwienia drewna na wiele kolorów oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Drewno bukowe jest polskim drewnem twardym i łatwym w obróbce.
Polecamy Państwa szczególnej uwadze biurka dębowe drewno to bowiem charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Drewno na meble dębowe pozyskiwane jest z wiekowych, potężnych dębów. Uważa się, że energia i moc tych drzew jest zawarta także w drewnie z nich pozyskanym. Życzymy Państwu, by przekazana została także Wam , by praca przy biurku dębowym , była zawsze prosta i przyjemna.
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również wykonanie biurka z orzecha amerykańskiego – taki mebel z całą pewnością stanowić będzie niezwykłą ozdobę każdego pomieszczenia.
W celu dokonania najlepszego wyboru prosimy o kontakt z naszą firmą telefoniczny lub mailowy. Nasi pracownicy służąc swoim doświadczeniem i fachową wiedzą postarają się zaproponować mebel spełniający indywidualne wymagania, by otrzymali Państwo mebel do komfortowej pracy.
Zachęcamy także do odwiedzenia naszego biura i ekspozycji w Zembrzycach. Dla wszystkich klientów, którzy nas odwiedzą czekają atrakcyjne zniżki!

Zobacz nasze poradniki: