EDAR – producent mebli drewnianych dębowych i bukowych

Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie. – John Deere

        Producent mebli Edar    

Producent mebli EDAR tworzy  meble z litego drewna już od ponad 20 lat zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów w zakresie mebli z litego drewna bukowego, dębowego i brzozowego, a  od roku 2013 także z orzecha amerykańskiego. Swoją wiedzę i umiejętności hartowaliśmy, produkując i dostarczając meble do krajów Europy Zachodniej już od roku 1992. Od 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną na polskim rynku. Stoły drewniane wykonane w całości z litego drewna: bukowe, brzozowe oraz dębowe.  Krzesła drewniane tapicerowane skórą i wieloma materiałami oraz meble z litego drewna do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli.

       Staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania

Dbanie o klienta, spełnianie jego marzeń, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom to u nas standard. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy, dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi Klientów. Robimy wszystko, by dzięki naszym projektom Twój dom stał się oazą, do której zawsze będziesz chętnie wracał – po długim, męczącym dniu, po pełnej przygód podróży, by dzięki meblom z litego drewna stworzonym specjalnie dla Ciebie, był wyposażony dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych. To wszystko sprawia, że nasi Klienci otrzymują bogatą ofertę mebli z drewna litego, spełniających najbardziej wymagające gusta.

Wyjątkowe meble z litego drewna

O wyjątkowości mebli wyprodukowanych przez firmę EDAR stanowi fakt, że stosujemy jedynie lite drewno. Jest to materiał trwały, stosunkowo łatwy w obróbce, odporny na działanie czynników chemicznych, naturalny i ekologiczny. Co nie mniej istotne, meble wykonane z drewna posiadają duszę i stwarzają w mieszkaniu czy domu niepowtarzalny klimat. Staramy się dopieszczać każdy mebel w każdej mierze i jak najlepiej dopasować go do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Dlatego też w EDARZE sam decydujesz, o wielu elementach tworzących końcowy efekt. Na przykład oprócz koloru mebli, możesz wybrać sposób wykończenia ich powierzchni. Polecamy lakiery firm Plantac lub woski marki Osmo, które przede wszystkim naturalne i całkowicie bezpieczne dla człowieka. Wybierając te dwie niemieckie marki dostarczające materiały wykończeniowe do mebli, kierowaliśmy się tym, by były to firmy dostarczające produkty najwyższej jakości. Także okucia meblowe, wszelkie zawiasy, prowadnice pochodzą od renomowanych dostawców firmy Blum lub GTV.

Oferujemy o wiele więcej niż meble stworzone według standardowych wzorów i wymiarów – gwarantujemy bowiem unikalność oferowanych Państwu projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zapytań. W razie pytań służymy pomocą! 

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości mebli z litego drewna – firma EDAR została założona w 1992 roku. Realizujemy indywidualne projekty na meble drewniane na wymiar, meble do kuchni,  jadalni, sypialni, biblioteki, zabudowy wnęk. Stoły drewniane wykonane w całości z litego drewna: bukowe, brzozowe oraz dębowe.  Krzesła drewniane tapicerowane skórą i wieloma materiałami oraz meble do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy, dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi Klientów. Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych. To wszystko sprawia, że Klienci otrzymują bogatą ofertę mebli drewnianych, spełniających najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zapytań.

W razie pytań służymy pomocą!

Zobacz nasze poradniki: