Łóżko LK6 zagłówek G
Łóżko LK6 zagłówek G

Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni.

Stanowi on w naturalny sposób centralny punkt sypialni. Wybierając łóżko drewniane do swojej sypialni, możemy być pewni, że dzięki swojej wyjątkowej elegancji i ponadczasowej, prostej formie idealnie odnajdzie się we wnętrzu każdej sypialni, stając się jej nieodłączną oraz nietuzinkową ozdobą.  W małych sypialniach ważne jest nie tylko wygląd ale także maksymalne wykorzystanie miejsca. Dla takich właśnie wnętrz szczególnie polecamy łóżko LK6 – łóżko drewniane z prostym wezgłowiem.

Zobacz jak zmontować łóżko LK6 ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • Łóżko LK6 zagłówek G

Wymiar łóżka powiększa się tylko o grubość ramy 4cm z każdej strony.

Solidna konstrukcja z drewna grubości aż 4cm, to rekomendowana przez nas grubość ramy łóżka. Twarde drewno bukowe lub dębowe o takiej grubości zapewnia stabilność całego mebla oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Dzięki temu, wybór takiego łóżka drewnianego do sypialni jest wyborem na długie lata, może służyć swoim właścicielom i jeszcze ich wnukom.

Jako producent łóżek możemy także wykonać łóżko na wymiar dowolny, jeżeli standardowe wymiary łóżka są nieodpowiednie. Zapewniamy także w takim przypadku odpowiednio dopasowany materac i stelaż. W małych sypialniach dzięki temu, można zabudować łóżkiem np. wnękę lub całą szerokość pomieszczenia. Często wykonujemy także łóżka dłuższe niż 200 cm dla osób wysokich.

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 20015302010
120 x 20016002120
140 x 20016802240
160 x 20018002410
180 x 20019502580
200 x 20021502840

Każde łóżko drewniane produkowane w naszym zakładzie może być dodatkowo wyposażone  w skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. zobacz cennik Przestrzeń pod łóżkiem jest często wykorzystywana do przechowywania dodatkowych kocy, poduszek i innych potrzebnych rzeczy. Stelaż podnosi się na siłownikach gazowych, by ułatwić dostęp do skrzyni i rzeczy pod materacem.

Do wyboru wiele kolorów i rodzajów drewna. Napisz do nas , to wyślemy próbki kolorów drewna do Twojego domu. Wybierz także wzór zagłówka, jeśli masz inny pomysł na zagłówek swojego łóżka – napisz do nas. Chętnie podejmujemy się realizacji spersonalizowanych wzorów łóżek. Jeśli szukasz łóżka na wymiar inny niż standardowy- dobrze trafiłeś.

Przedstawiony cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani materaca.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
krzesło z litego drewna do ogrodu
Krzesło ogrodowe Łukasz