ławka tapicerowana dębowa
łąwka spring tapicerowana

Elegancka ławeczka niekiedy jest bardziej poręczna przy stole niż kilka krzeseł. Stół i krzesła wydają się zestawem nierozerwalnym. Jeśli myślisz o stole od razu przychodzą ci do głowy krzesła. A może jednak zmieńmy przyzwyczajenia i pomyślmy o ławce.

  • ławka dębowa tapicerowana
  • ławka tapicerowana dębowa
  • dębowa ławeczka
  • łąwka dębowa

Ławka w parku, w kościele czy na trybunach stadionu piłkarskiego nikogo nie dziwi, ale we wnętrzach jest wciąż rzadko spotykanym rozwiązaniem. A szkoda! Dzięki niej można zaoszczędzić miejsce wokół stołu. Ławka jest bardziej pojemna. Wyobraźmy sobie, że mamy przy stole dwa krzesła obok siebie. Na tych krzesłach zmieszczą się dwie osoby, a tej samej szerokości ławka? Mogą usiąść dzieci, czasami nawet jeśli jest taka potrzeba we czworo!

Ławka może stać na co dzień pod stołem, gdy stół jest przysunięty do ściany. Wtedy tylko, w razie niespodziewanych gości, wystarczy odsunąć stół i wysunąć ławkę.

W naszej firmie możesz zamówić ławkę drewnianą z litym drewnianym blatem lub z blatem tapicerowanym. Do wyboru wiele gatunków drewna i szeroka gama kolorów tapicerek. Wymiary ławki oczywiście dowolne.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
hocker
Krzesło barowe Spring K4