Krzesło bukowe drewniane Ludwik

Krzesło bukowe drewniane

Krzesło bukowe drewniane Ludwik

Krzesło bukowe drewniane Ludwik przywodzi na myśl tron królewski. Krzesło Ludwik jest nietuzinkowe i gwarantuje niezapomniane wrażenie wzrokowe. Oparcie jest ozdobione połyskującymi drobinkami, tapicerowane, podobnie jak siedzisko. Wygoda łączy się tutaj z dobrym smakiem. Tapicerka części miękkich staje się dowolnym wyborem klienta, pomocny w tym doborze staje się wzornik dostępny na naszej stronie internetowej.

Właściwości drewna bukowego

Krzesło bukowe drewniane Ludwik w całości wykonane zostało w litym drewnie bukowym. Surowiec ten odznacza się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Dlatego też wykonane z niego meble cechują się odpornością na urazy mechaniczne do których dojść może podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów

Pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność w kwestii zarówno wyboru drewna ( w ofercie dostępne jest drewno bukowe, dębowe oraz orzech amerykański ), jego wybarwienia, rodzaju tapicerki ( skóra, eko-skóra, nanoflock, tkanina)oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące wybarwienia drewna znajdują się we WZORNIKU umieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. By zapoznać się ze specyfiką wosku i lakieru należy przekierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą krzeseł dębowych produkowanych przez firmę EDAR, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Załączone zdjęcia

Załączone zdjęcia

Zapytaj o ten produkt

* Treść zapytania:
Błąd: Zmień treść przykładowej wiadomości.
* Imie i nazwisko:
Błąd: Należy zmienić to pole.
* Adres e-mail:
Błąd: Należy zmienić to pole.
Błąd: Niepoprawny adres e-mail.
Numer telefonu:
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy jak najszybciej to możliwe.
Zobacz nasze poradniki: