Zamówienie Mebli

1. W jaki sposób zamówić meble?
Jesteśmy Producentem mebli – nie sklepem z wyrobami gotowymi. Wszystkie meble z naszej oferty są produkowane na indywidualne zamówienie. Jeśli chcesz zamówić meble w naszej firmie, zacznij od kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeśli są to proste meble typu stół , czy krzesła pomożemy Państwu wybrać rodzaj drewna, jego wybarwienie, czy kolor tapicerki. W tym celu możemy wysłać pocztą małe kawałki drewna lub materiałów, by mogli Państwo dopasować zamawiane meble do istniejącego wyposażenia.

Jeśli są to już inne meble, zawsze rysujemy projekt mebli i przesyłamy do akceptacji klientów. By narysować projekt potrzebujemy znać wymiary zewnętrzne mebla i najlepiej odręczny szkic, co w takim meblu powinno się znajdować. Można też wysłać do nas zdjęcia z wizualizacji lub po prostu, gdzieś znalezione, a zawierające elementy , które chcielibyście powtórzyć w Waszych meblach.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów projektu prosimy o wpłatę zaliczki i przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas potrzebny na wyprodukowanie mebli wynosi zazwyczaj około 6-8 tygodni roboczych. Nie pracujemy zazwyczaj od 15 grudnia do 6 stycznia i przy zamawianiu mebli w tym okresie prosimy wziąć to pod uwagę, że ten czas około 3 tygodni nie wlicza się do terminu realizacji.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.