Najczęściej zadawane pytania

1. Co należy zrobić jeżeli widzimy nierówności na powierzchni mebli ?

W wyniku ciągłej naturalnej pracy drewna, przesuwają się czasami klepki drewna pomiędzy sobą i powstają drobne nierówności na powierzchni mebli. 
Takie nierówności to tylko potwierdzenie tego, że jest to naturalne drewno. Po meblach drewnianych nie należy się spodziewać, że będą one idealnie równe i gładkie na wieki.

Jeżeli wybieramy naturalny kolor drewna i powierzchnię woskowaną, można samemu te delikatne nierówności zniwelować ścierając papierem ściernym nadmiar i nanosząc wosk na nowo.

Taka operacja nie jest możliwa w wypadku mebli barwionych.

W wypadku mebli barwionych i lakierowanych należy zeszlifować całą powierzchnię mebla, jest to możliwe do wykonania tylko w stolarni.

Taką usługę polecamy w wypadku stołów, które po kilku latach użytkowania, mają już zniszczoną powierzchnię blatu. Po tym zabiegu stół znowu wygląda jak nowy.

2. Czy istnieje możliwość wizualizacji mebli?

Tak , oczywiście istnieje taka możliwość. Jest to jednak usługa dodatkowo płatna. Bezpłatnie oferujemy projekt mebli 2D, przedstawiający wymiary i proporcje mebli.

3. Czy istnieje możliwość wyceny?

Wycenę przesyłamy na Państwa e-mail , bezpośrednio po odczytaniu i zanalizowaniu Państwa wiadomości.

4. Czym różni się klejonka parkietowa od litych lameli  ?

Klejonka parkietowa – drewno zostało sklejone najpierw w długie listwy, a następnie te listwy w szerokie blaty. Są widoczne łączenia małych klepek drewna, które tworzą nieregularny wzór parkietu.

Lite lamele – długie listwy drewna zostały sklejone tylko po długości w szerokie blaty, brak łączeń w środku listew.

klejonka  listwy

Klejonka                                                                       Lite lamele

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.